Monday, April 12, 2010

Sesimle Dalga Geçen Herkesi Kınıyorum

Bozdunuz arkadaş psikolojimi,çocukluğumda da yaşadım bu sorunu bol bol,freaklikte sınır tanımayan ilkokul öğretmenim sürekli korolarda kalın ses güruhuna dahil etmeye çalışır,müzik öğretmenim şarkı söylemeye zorlar bütün sınıfın önünde rezil ederdi.
Kalın işte arkadaş ne var bunda?Kelli felli adamın viyaklamasından beter olamaz herhalde dimi?(dimi?)
Uzun zamandır yüzüme vurulmuyordu,dün kankamın yavşak bir ses tonuyla mehmehmeh diye gülerek travestiyle konuşur gibi oldum demesiyle telefonu yüzüne kapattım ve sabah yanıma gelip sürtünerek gönlümü alasıya kadar küslüğümü devam ettirdim.
Ama olmaz yani bu kadar,günün öğle saatlerinde başka bir arkadaşın telefonda noldu la telefonun mu bozuldu,o ses ne travesti gibi demesiyle yıkıldım,telefonu yenisini almak zorunda kalmamak için fırlatmadım ama aynı şiddette çantama atıp ağlayarak kaçtım.
 Yok mu bu işin estetiği falan?Kendime konuşmama yasağı koyacağım bu gidişle!

4 comments:

Mehmet Bilgehan Merki said...

Sevgili Firdevs,
böyle şeyler için moralini bozma. İnsanın zaman zaman bioritminin düştüğü olur. Mevsim değişimleri insanı etkiler. Hayata güzel yönüyle bak.

Keddy said...

merhaba,
el emeği ürünlerimi listelediğim keddynin dükkanı açıldı, beklerim

http://www.keddynindukkani.blogspot.com/

Aydan Atlayan Kedi said...

Bazı insanlar farklı olanı kabul edemezler. Oysa alışılmadık olan her zaman ilginç ve güzeldir. O nedenle ilk tip insanları boşver derim. Sesin seni rahatsız ediyor mu? Muhtemelen etmiyordur. O halde diğerlerinin ne düşündüğünün ne önemi var ki Sevgili Kedi?

arinna said...

:) tesekkürler arkadaşlar çok incesiniz.Dediğiniz gibi üzülüyor muyum diye düşününce gerçekten hiç umursamıyorum aslında.Ama daha naif insanlar var bu tarz seyleri kafaya takacak.bana değil de o insanlara bu tarz davranışlarda bulunduklarını gördüğümde gerçekten sinirleniyorum